thumb 15x20 1 030

Деревянко Лілія Володимирівна
Стаж роботи на посаді : 7 років
Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії"

Тема поглибленої роботи:
"Казкотерапія - як засіб збереження психічного здоров я дітей дошкільного віку"

Основні напрями роботи психологічної служби дитячого садку:

Психологічна просвіта – підвищення психологічної культури педагогів та батьків.
Психологічна профілактика – створення сприятливого емоційно-психологічного клімату, запобігання можливих соціально-психологічних проблем.
Психологічна діагностика – психолого-педагогічне вивчення індивідуальних особливостей особистості.
Психологічна корекція – групові та індивідуальні заняття з корекції та розвитку поведінкових реакцій та пізнавальної сфери дітей.
Психологічне консультування – наданням допомоги потребуючим її людям у вигляді порад, рекомендацій щодо вирішення життєвих психологічних проблем, в розвитку пізнавальної сфери чи індивідуальних особливостей дітей.

Основні завдання психологічної служби:

1. Збереження психологічного здоров'я дітей
  2. Діагностичні обстеження емоційної і пізнавальної сфери для виявлення порушень
  3. Розробка і реалізація групових психопрофілактичних програм
  4. Розробка і реалізація індивідуальних психокорекційних програм
  5. Консультаційна робота з батьками і педагогами
  6. Розробка і реалізація програми просвітницької роботи «Психолог і Я», підвищення психолого-педагогічної культури дорослих
  7. Психологічний супровід дітей в період адаптації
  8. Психологічний супровід дітей підготовчої групи, підготовка до школи, моніторинг розвитку.
  9. Підбір психологічної літератури для самоосвіти батьків.
  10. Розробка рекомендацій для педагогів і батьків.
  11. ПМПС – педагогико – медіко – психологічний супровід вихованців які мають мовні проблеми, труднощі в спілкуванні і пізнавальній сфері.