В 1928 році напередодні Міжнародного жіночого дня у місті був відкритий перший державний дитячий садок. Як перша весняна квітка - пролісок, яка пробивається крізь крижану холодну землю, ще вкриту снігом, яка не боїться холоду і не згинає свої ніжні пелюстки під холодним пронизливим вітром, так і перший садок міста, який народився весною з перших своїх кроків долав труднощі, негаразди в період розбудови країни, становлення господарства; тягнувся до світла, затишку; з великим бажанням обігріти малечу і дати їх матусям право працювати і навчатися.

Всього 30 дітей прийняв дошкільний заклад у 1928 році.

Фото першої споруди дитячого садочка

Перший післявоенний випуск дітей в школу

Дружній педагогічний колектив                                                             Під час медичного огляду

Під час ранкової гімнастики