Що потрібно врахувати батькам обираючи вид спорту для

своєї дитини

Незважаючи на важливість і потрібність спорту в житті дитини , тут є і свої ризики.

Крім цього, враховуйте і особисті побажання дитини. Навіть якщо ви мрієте бачити своє чадо зіркою хокею або фігурного катання, а сама дитина зацікавлений тільки в тенісі, не потрібно змушувати його, інакше ніяких особливих успіхів ви не побачите. Дитина повинна займатися тим, що приносить йому задоволення, адже "обязаловки" вистачає і в школі.

Як і в будь-якому іншому занятті, у дитини повинна бути мета. Однак, навряд чи має сенс готувати дитину до якихось великих звершень, якщо вас цікавить виключно всебічний розвиток, і ви не бачите особливих здібностей вашого чада до спорту. Достатнім результатом буде високий імунітет, гнучкість, витривалість і дисциплінованість, які виробляються при регулярних заняттях будь-яким видом спорту.

Що вибрати?

Видів спорту, які були б корисні дітям , безліч. Вважається, що чим раніше ви віддасте дитину в секцію, тим легше він адаптується і тим більших успіхів досягне. Якщо ваша дитина любить грати в ігри для багатьох людей, підходить по здоров'ю і фізичному розвитку, то ви можете познайомити його з футболом, баскетболом, волейболом чи хокеєм.

Якщо у вашої дитини слабкі м'язи, проблеми з хребтом і відсутність інтерес до командних видів спорту, то плавання буде йому найбільш корисно. Воно допоможе скоректувати сколіоз, сформувати фігуру і заспокоїти нерви.

Для дітей, які люблять тварин і гірше йдуть на контакт з людьми, ідеально підійде кінна секція. Спілкування з цими тваринами благотворно впливає на психіку, а регулярні заняття в кінній секції благотворно впливають на всі найважливіші функції організму. Зараз саме в кінних секціях займаються і успішно лікуються діти навіть з серйозними захворюваннями.

Якщо дитину часто ображають, але при цьому його здоров'я дозволяє займатися активними і силовими видами спорту, то прекрасним виходом буде секція боксу або боротьби, які зараз дуже популярні. У ці секції ходять не тільки хлопчики, але й дівчатка, тому у багатьох дітей є шанс навчитися захищатися від нападок.

Найнебезпечніший вид спорт - легка атлетика. Це постійні розтягування і вивихи, ризик розвитку плоскостопості, але навряд чи якийсь інший вид спорту дозволяє так гармонійно розвивати організм. Якщо ви впевнені у здоров'ї та витривалості своєї дитини, якщо його енергія вимагає виходу, то саме легка атлетика може його захопити і дозволить домогтися значних результатів.

Спорт для дітей, безумовно, важливий. Одних занять фізичною культурою в школі недостатньо, щоб дитина виросла здоровою і сильною, але додаткові заняття в будь-якій спортивній секції дадуть дитині можливість вирішити багато проблем. У першу чергу, дитина навчиться координувати свої рухи, легше буде переносити навіть розумові навантаження, його нервова система буде менш сприйнятлива до подразнення, а імунна до вірусів. Тому дитина легше засвоїть і шкільну програму, і менше занять пропустить через хворобу. Важливо лише індивідуально підходити до вибору секції, орієнтуючись не на моду і власні бажання, а на можливості і бажання вашої дитини.

Дошкільний навчальний заклад №1 гарантує своїм вихованцям:

1. Отримання якісної дошкільної освіти.

2. Підготовку до школи, згідно державним стандартам, обумовлених новою редакцією Базового компоненту дошкільної освіти та чинних програм.

3. Фізичний розвиток, збереження й укріплення здоров я.

4. Розвиток комунікативно-мовленневої сфери.

5. Розвиток психічних процесів, корекцію психо-емоційної сфери.

6. Розвиток творчих здібностей та ініціативи.

7. Інтелектуальний розвиток.

8. Захист від фізичного та психічного насильства.

9. Формування знань, умінь, навичок, самостійності через різні види діяльності дітей та гру.

Проблемна тема дошкільного закладу на 2015/2016н.рік

Компетентнісний підхід до формування духовних цінностей та патріотичних почуттів дитини.

Завдання на навчальний 2015/2016рік

1.Створення психолого-педагогічних умов для  формування у дітей основ духовності через різні види діяльності та гуманістичні твори В.Сухомлинського.

2.Виховання патріотизму засобами проектної діяльності.

07.04.2015 в дошкільному навчальному закладі №1 імені 8 Березня санаторного типу проводився фестиваль ранкової гімнастики  під гаслом "Рух заради здоров я"

14 жовтня - День захистника України!

Вітаємо всіх зі святом!

Святкуймо цю знаменну днину,

В ній - щастя й доля всіх людей.

Якщо твердіш хода солдата -

Дзвінкішим буде сміх дітей!

Історичні факти:

Організували ДНЗ  на передодні весняного свята 8 Березня в 1928 році. З того часу він і носить назву дитячий садок імені «8 Березня».

Це найстарший Дошкільний навчальний заклад. 8 Березня 2016 року йому виповнилось - 89 років.

Сучасний ДНЗ №1 – це 5 груп з 10,5 годинним режимом перебування та 1 група з 12 годинним перебуванням, в яких виховується 186 дітей від 2-х до 6 років.

Режим роботи закладу - навчальний заклад працює - 5 днів в неділю, вихідні дні - субота, неділя та свята.

«Інтегрований підхід до формування компетентної фізично розвиненої дитини дошкільного віку в умовах інноваційного розвитку дошкільного закладу».

Зміст освітнього процесу в ДНЗ визначається Державною програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі». Варіативна частина освітнього процесу здійснюється за комплексною додатковою освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки». Навчально-виховний процес у дітей старшого дошкільного віку здійснюється на основі програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Дошкільний навчальний заклад №1 гарантує своїм вихованцям:

1. Отримання якісної дошкільної освіти.

3. Фізичний розвиток, збереження й укріплення здоров я.

4. Розвиток комунікативно-мовленневої сфери.

5. Розвиток психічних процесів, корекцію психо-емоційної сфери.

6. Розвиток творчих здібностей та ініціативи.

7. Інтелектуальний розвиток.

8. Захист від фізичного та психічного насильства.